Skip to main content

Vadimui KOROBOVUI - Europos U23 Bronza!

vadser3

ECA nuotrauka.

Šiandien Belgrade, Serbijoje, tęsėsi Europos jaunių ir jaunimo BKI irklavimo čempionatas. Kanojų vienviečių 1000 metrų distancijoje Vadimas Korobovas iškovojo Bronzos medalį! Čempionu tapo italas C. Tacchini - 3:48.916 sek., atntas finišavo ukrainietis P. Altukhov 3:50.892 sek, Vadimo laikas - 3:52.284 sek. Tai yra ir naujasis Lietuvos rekordas šiame nuotolyje!

Šiandien finale C-2 1000 m A finale startavo ir Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas, jie finišavo aštunti. Finalo rezultatai yra čia.

K-2 1000 m U19 O. Mitkus ir T. Jurkevičius užėmė aštuntą vietą. Galutinė - 17 vieta.

Pusfinalyje,  C-1 1000 m U19 grupėje,  Ilja Davidovskij užėmė šeštą  vietą ir galutinėje įskaitoje užėmė 12 vietą.

Pusfinalyje, C-2 500 m U23 grupėje, R. Romeika ir P. Dambrauskas finišavo šešti, galutinė 12 vieta.

K-2 500 m U19 B finale rytoj startuos K. Bružas ir T. Srivkinas.

Į K-1 200 m U19 A finalą pateko L. Šakalys.

Vos 0.13 sek iki A finalo K-1 200 m U19 rungtyje pritrūko Ievai Vaitiekūnaitei. Rytoj ji varžysis B finale.

C-1 200 m U19 Jelizaveta Jermakova užėmė 13 vietą.

C-1 500 m U19 rungtyje Gabrielė Čerepokaitė pateko į B finalą. B finalas vyks rytoj.

C-2 500 m U19 Gabrielei Čerepokaitei ir Evelinai Serafinaitei iki A finalo pritrūko 0.7 sek, Jos pusfinalyje finišavo ketvirtos ir galutinėje įskaitoje buvo dešimtos.

K-2 200 m U23 grupėje Rokas Puzonas ir Lukas Adomavičius pusfinalyje finišavo penkti, iki A finalo pritrūko 0.3  sek., ryt jų laukia B finalas.