Skip to main content

Vadimas Korobovas Pasaulio taurėje - penktas! Kiti rezultatai.

Šiandien Segede vyksiančiame 2018 metų I Pasaulio taurės etape Vadimas Korobovas kanoja vienviete 1000 metrų nuotolyje pateko į A finalą ir jame iškovojo penktą vietą! Super Rezultatas! Sveikiname Vadimo ir jo trenerius Kazimierą Rėksnį ir Dmitrijų Michailovą!

2018vad

Alfredo Pliadžio nuotrauka

Šeštadienį po pietų kovas pradėjo  sprinteriai. Baidare vienvietę 200 metrų atrankiniame plaukime startavęs  Artūras Seja užėmė pirmą vietą ir pateko į pusfinalį. Pusfinalyje lenktyniaus ir Ignas Navakauskas - jis atrankiniame plaukime finišavo antras. Kanojomis vienvietėmis startavę Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas atrankiniuose užėmė antras vietas ir pateko į pusfinalį.

Baidarės keturvietė 500 metrų atrankoje Aurimas Lankas, Mindaugas Maldonis, Edvinas Ramanauskas ir Simonas Maldonis liko antri ir rytoj tęs kovą dėl patekimo į A finalą.

Rytoj, paskutinę I Pasaulio taurės etapo dieną visi išvardinti irkluotojai irkluos pusfinaliuose ir, jei pateks, A ar B finaluose.