Skip to main content

Vilius Rasimavičius efektingai laimėjo pirmasias taurės varžybas

K1V LT2019 Taurė1 nugaletojai I IVilius Rasimavicus II Simantas Mažeikis III Mantas Atmanavičius 1024x768

Nuotraukoje: I- Vilius Rasimavičius II-Simantas Mažeikis III-Mantas Atmanavičius

Šiandien puikų saulėtą verbų sekmadienį  Lietuvos ir Baltarusijos atletai varžėsi dėl apdovanojimų atvirose Lietuvos taruės varžybose I etape.

Viliius Rasimavičius laimėjo pirmąjį Lietuvos taurės varžybų etapą K1 vyrų baidarių klasėje. Kvalifikaciniame plaukime finišą pasiekęs būdamas trečioje vietoje, finale sugebėjo pagreitinti plaukimą labiau nei artimiausi varžovai ir išplėšė pergalę. Simantas Mažeikis finišavo stabiliai antras tiek kvalifikaciniame plaukime , tiek finale.

Baltarusė Izmailova Sevinch nugalėjo moterų K1 moterų baidarių klasėje.  Ingvilė Middtun ir Veronika Šalaševičiūtė  užlipo ant antrosios ir trečiosios prizininkų pakylos laiptelių.

Kanojų vyrų klasėje aukščiausią tarp lietuvių trečiąją vietą užėmė Mantas Atmanavičius,  pirmasias dvi - baltarusiai.

Moterų kanojų klasėje prizines vietas pasidalino lietuvės.

Šiemet Lietuvos baidarių ir kanojų federacija išplėtė Lietuvos taurės varžybas iš vieno į tris etapus. Antrasis etapas vyks birželio 22-23 dienomis Dzūkijoje prie Merkio upės  ties Puvočių stovykla.

Po dviejų savaičių balandžio 27-28 startuoja Lietuvos baidarių slalomo čempionatas bei išvakarėse - Vilniaus miesto čempionatas , Grigiškėse Vokės upės kanale.