Skip to main content
  • Varslavenas

Europos baidarių slalomo U23 ir U18 čempionate sėkmingiau startavo jauniai

Kipras Talačka vartuose 2017

Lietuvos baidarių slalomo atletai startavo Europos baidarių jaunimo ir jaunių slalomo čempionate Hohenlimburge Vokietijoje. Lietuviai startavo K1 ir C1 vyrų ir moterų baidarių klasių rungtyse bei vyrų komandinėje 3 x K1 rungtyje.

Jaunių grupėje K1 vyrų baidarių klasėje aukščiausią 50-ąją vietą užėmė Matas Varslavėnas. Sportininko daugiau nei 20 sek. pagerinto rezultato lyginant su 2016 Europos čempionatu Krokuvoje nepakako prasibrauti į pusfinalininkų trisdešimtuką.

Kamilė Petrauskaitė buvo greičiausia K1 moterų baidarių klasėje, laimėjusi 33-ąją vietą.

Arnoldas Gotto gerai startavo lietuvių nepelnytai primirštoje C1 kanojų klasėje. Sportininkas užėmė 29 vietą.

U-23 amžiaus grupėje K1V baidarių klasėje geriausias buvo Vilius Rasimavičius laimėjęs 45 vietą bei pakilęs aštuoniomis vietomis aukščiau nei pernykščiame Europos čempionate.

Komandinėje trijų sportininkų 3 x K1 rungtyje jaunių grupėje Matas Varslavėnas, Kipras Talačka ir Šarūnas Mickevičius aplenkė dvi komandas ir bendroje įskaitoje užėmė 12 vietą.