Europos jaunių ir U23 slalomo čempionato rezultatai

Europos CMP Krokuvoje 2020 Gustas Malakauskas 1024x684Nuotraukoje Gustas Malakauskas                 Nuotrauka organizatorių

 

Konkurencingiausioje K1 vyrų baidarių klasėje U18 amžiaus grupėje 

Gustas Malakauskas užėmė 35-ąją vietą (117,21 sek įskaitant 2 baudos sek), 6 sekundės iki pusfinalio;

K1 vyrų baidarių klasėje U23 amžiaus grupėje geriausiai sekėsi

Matui Levitt-Petrovui -36-ąją vietą (132,03 sek įskaitant 2 baudos sek);

Veronika Šalaševičiūtė-Turbinova pateko į pusfinalį kanojų C1 moterų baidarių klasėje užėmusi 20-ąją  vietą.

Visos startavusios sportininkės buvo kvalifikuotos C1 pusfinaliui, tačiau sportininkė nestartavo  komandai grįžus namo anskčiau.

Veronika užėmė 21-ąją vietą  (187,07 sek įskaitant 18 baudos sek)  ir buvo  per žingsnį nuo pusfinalio K1 moterų baidarių klasėje.

Į sekantį etapą pateko dvidešimt sportininkių;

Komandiniame  3 x K1 plaukimeLietuvos komanda startavo U23 amžiaus grupėje ir užėmė 11-ąją vietą (187,26 sek įskaitant 24 baudos sek)

 

 

 

 

 

LT baidarių slalomo čempionato Kaune rezultatai

Valdas Keršys trasoje C1 LT cempionas 2020

Nuotraukoje  Valdas Keršys,            nuotrauka fotografo Elijaus Kniežausko

 

Baidarių slalomo Lietuvos čempionato rezultatai:

K1 vyrų baidarių klasėje S - 

I vieta - Mantas Atmanavičius 

II vieta - Vilius Rasimavičius

III vieta - Edvinas Petrauskas

 

K1 vyrų baidarių klasėje U23 - 

I vieta - Vėjas Pranskūnas

II vieta - Gustas Malakauskas

III vieta - Kipras Talačka

 

C1 vyrų kanojų klasėje  S-

I vieta - Valdas Keršys

II vieta - Mantas Atmanavičius

III vieta - Aurimas Kuodis

 

C1 vyrų kanojų klasėje  U23-

I vieta - Aurimas Kuodis

II vieta - Rimantas Pumputis

III vieta - Jonas Vilkaitis

 

K1 moterų baidarių klasėje S ir U23 - 

I vieta -  Ingvilė Midttun

II vieta - Veronika Šalaševičiūtė

III vieta - Kornelija Gelažiūtė

 

 

 

 

Mantas Atmanavičius laimėjo antrąją vietą dvejose klasėse Valmieros čempionate

Nuotrauka organizatorių

 

Sekmandienį Mantas Atmanavičius Gaujos upės rėvoje iškovojo dvi antrasias vietas baidarių K1 vyrų ir kanojų C1 vyrų klasėse  suagusiųjų amžiaus grupėje. 

Šiemet pirmose tarptautinėse baidarių slalomo varžybose Valmieroje dalyvao atsotvai iš keturių šalių - Lieuvos, Estijos, Slovakijos ir Latvijos 

Gausus dalyvių skaičius lėmė atkaklas kovas dėl vietų ant pakylos.

Kitose amžiaus grupėse lietuviai taip pat pelnė medalius:

C1 moterų kanojų klasėje suagusiųjų amžiaus grupėje II vietą laimėjo Veronika Šalašeivčiūtė-Turbinova

C1 moterų kanojų klasėje U-18 amžiaus grupėje I vietą laimėjo Veronika Šalašeivčiūtė-Turbinova

C1 vyrų kanojų klasėje U-18 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Aurimas Kuodis

C1 vyrų kanojų klasėje U-16 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Rimantas Pumputis

 C1 vyrų kanojų klasėje U-14 amžiaus grupėje I vietą laimėjo Visvaldas Pumputis

K1 vyrų baidarių klasėje U-16 amžiaus grupėje III vietą laimėjo Augustas Drazdas

 

 

Rezultatai - Gauja kauss rezultatai

Nuotraukos - Valmiera Gauja Kauss

 

 

 

 

 

Po baidarių stovyklos Puvočiuose - Lietuvos vaikų baidarių slalomo čempionatas

Nuotrauka Domanto Grigūno

 

Lietuvos baidarių slalomo stovyklą vainikavo vaikų baidarių slalomo varžybos Merkio upės rėvoje.

Kasmet vis daugiau vasaros stovyklautojų surenkanti baidarių slalomo stovykla mokina vaikus irkluoti bei 

žaidna norą pamėgti šią olimpinę sporto šaką. Daugiau nei 150 dalyvių apjungusi stovykla sukūrė išskirtines 

treniravimosi sąlygas vaikams .  Vienas iš dalyvių tvirtino, kad tai geriausia vasaros stovykla iš jo matytų daugiau

nei 10 stovyklų.  Kartu jaunių čempionato varžyboms ruošėsi klubų sportininkai. Latvių komandos taip pat dalyvavo

varžybose.

Lietuvos vaikų baidarių čempionato varžybų nugalėtojai U-14:

K1 vyrų baidarių klasėje: I vieta - Martinš Plaudis, II vieta-Vilandas Stasiulevičius, III vieta - Namjes Brūns

K1 moterų baidarių klasėje: I vieta - Frančeska Stanne, II vieta-Gabija Grigonytė, III vieta -Darija Guginytė

C1 vyrų kanojų klasėje: I vieta -  Emils  Varslavans, II vieta-Edgars Lucans, III vieta -Visvaldas Pumputis

 

Nuotraukų galerija klubo "Regata" puslapyje Puvočių stovylklos nuotraukos

 

 

Baidarių slalomo jaunių čempionate Kamilės Petrauskaitės pergalė, Gustas Malakauskas antras

 Nuotrauka   Domanto Grigūno

 

Kamilė Petrauskaitė ketvirtą kartą  tapo jaunių čempione K1 moterų baidarių klasėje.  Bartė Žiliukaitė iškovojo  antrosios vietos medalį, Dominyka Abramavičiūtė - trečiosios  minėtoje klasėje.

Gustas Malakauskas - jaunių vicečempionas K1 vyrų baidarių klasėje. Gustas  finale  aplenkė  daugkartinį jaunių čempioną Kiprą Talačką. Šių metų čempionas - latvis Ralfs Jurjanis.

 Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova laimėjo  kanojų C1 moterų baidarių klasėje.

C1 vyrų kanojų klasėje vicečempionu tapo Aurimas Kuodis, trečiąją vietą laimėjo Rimantas Pumputis. Čempionas - latvis Klavs Stalbovs.

 

Komandinėse varžybose sėkmė lydėjo 

3 x K1 vyrų klasėje:

I vieta laimėjo  Kauno klubo Regesa komanda Kipras Talačka, Vėjas Pranskūnas ir Saugintas Skilinskas,

II vietą laimėjo Vilniaus klubo Regata komanda Aurimas Kuodis, Rimantas Pumputis ir Gustas Malakauskas , 

III vietą laimėjo Vilniasu klubo Regata komanda Laurynas Kuodis, Jonas Vilkaitis ir Augustas| Paliulis ;

3 x K1 moterų klasėje:

I vietą laimėjo Vilniaus klubo Regata komanda  Bartė Žiliukaitė, Ingvild Midttun ir Veronika Šalašeivčiūtė - Turbinova,

 II vietą laimėjo jungtinė latvių ir lietuvės komanda Kamilė Petrauskaitė, Frančeska Itanne ir Luizė Macijauska,

III vietą laimėjo Vilniaus kluvo Volatilis komanda Gabija Grigonytė, Ūla Jarutytė ir Agnieška Kovalevska;

3 x C1 mišri klasėje:

 I vietą laimėjo jungtinė lietuvių ir latvių komanda Aurimas Kuodis, Rimantas Pumputis ir Klavs Stalbous , 

II vietą laimėjo Vilniaus klubo Volatilis komanda Rytis Šelepionokas, Jonas Vilkaitis ir Visvaldas Pumputis,

III vietą kaimėjo Vilniaus klubo Regata komanda Veronika Šakaševičiūtė- Turbinova, Bartė Žiliukaitė ir Ingvild Midttun.