Lietuvos jaunių rinktinė ruošiasi startui Europos jaunių ir U23 baidarių slalomo čempionate Bratislavoje (2)

 

 LT baidariu slalomo rinktine U18 U23 Europos CMP Bratislavoje 2018 1024x768

 

Nuotraukoje LT jaunių rinktinė iš kairės:Gustas Malakauskas, Aurimas Kuodis, Kipras Takačka, Kamilė Petrauskaitė, Saugintas Skilinskas

 

Bratislavoje Lieutvos jaunių rinktinė ruošiasi statuoti Europos baidarių slalomo čempionate.

Rinktinę atstovauja aukščiausio rango varžybų patirties turintys šešiolikmečiai ir penkiolikmečiai sportininkai

Rinktinė treniruojasi varžybų trasoje jau kelias dienas iki varžybų starto pagal organizatorių numatytą treinruočių grafiką. 

 

Mūsų sportininkų startai varžybose:

Ketvirtadienį 08 - 16:

 K1M  pirmasis kvalifikacinis plaukimas 10,00 - 12.00 Gustas Malakauskas, Kipras Talačka, Saugintas Skilinskas 

C1M  pirmasis kvalifikacinis plaukimas 12,04 - 12.35 Aurimas Kuodis

K1M  antrasis kvalifikacinis plaukimas 15,15 - 15.56 Gustas Malakauskas, Kipras Talačka, Saugintas Skilinskas

C1M  antrasis kvalifikacinis plaukimas 16,00 - 16.15 Aurimas Kuodis

 

Penktadienį 08 - 17:

 K1W  pirmasis kvalifikacinis plaukimas 9,00 - 9.45 Kamilė Petrauskaitė

K1W  antrasis kvalifikacinis plaukimas 11,50 - 12.15 Kamilė Petrauskaitė

 

Tiesioginė trasliacija ir rezlutatai  prieš pat varžybas https://www.canoeicf.com/canoe-slalom-continental-championships/bratislava-2018

Organiztorių puslapis: http://canoebratislava.sk/#schedule

 

 

 

Lietuvos jauniai lenkė latvius K1 baidarių klasėje pasaulio jaunių ir U23 čempionate Ivrea kanale

 Kipras Talačka treniruotėje IVREA 2018 07 13 1024x768

Nuotraukoje Kipras Talačka  Ivrea kanalo trasoje,  foto organizatorių

 

Lieutvos komandos jauniai lenkė latvius K1 baidarių vyrų  klasėje pasaulio stipriausiųjų varžybose.

Kipras Talačka buvo greičiausias ir antrajame kvalifikaciniame plaukime trasą įveikęs per 100,2 sekundės be klaidų užėmė 53 vietą.

Matas Varslavėnas užėmė 66 vietą Gustas Malakauskas 73 vietą.

Kiprui peršokti pusfinalio barjerą šiemet reikėjo plaukti 9 sekundėmis greičiau.

Latvis Ivo Kurvins užėmė 57 viwtą, kiti du latviai rikiuojasi 80 dalyvių gale.

Kamilė Petrauskaitė užėmė 59 vietą K1 moterų baidarių klasėje.

 

U23 grupėje Simantas Mažeikis užėmė 63 viettą trasą įveikės per 102,27 sekund4s be klaidų.

Aurimas Kuodis ir Saugintas Skilinskas startavo pirmą kartą tokio rango varžybose ir žymesnio rezultato nepasiekė,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LIETUVOS BAIDARIŲ SLALOMO RINKTINĖ STARTUOJA PASAULIO U23 IR JAUNIŲ ČEMPIONATE ITALIJOJE

Pasaulio CMP U23 ir U18 Ivrea LTU komanda prie kanalo 1024x768

Lietuvos U23 ir jaunių rinktinė iš kairės: komandos vadovas Saulius Mažeikis, Saugintas Skilinskas, Gustas Malakauskas, Matas Varslavėnas, Simantas Mažeikis, Aurimas Kuodis, Kipras Talačka, Kamilė Petrauskaitė

 

Lietuvos baidarių slalomo jaunoji rinktinė dvi savaites ruošėsi baidarių slalomo jaunių ir U23 čempionatui Italijoje Ivrea miesto kanale.

Šiandien, 07-17,  prasideda varžybos komandiniu 3xK1 plaukimu. U23 komanda startas Lietuvos laiku 15.35, o jaunių komandos startas - 16.45

Trečiadienį, 07-18,  startuoja

K1 vyrai U23  Saugintas Skilinskas - 15.51, Aurimas Kuodis - 15.55, Simantas Mažeikis - 15.59.

Po dviejų valandų - antrasis kvalifikacinis plaukimas.

Ketvirtadienį, 07-19, startuoja

C1 vyrų klasėje U18 - Aurimas Kuodis 10.03,

K1 moterų U18 - Kamilė Petrauskaitė 11.03,

K1 vyrų U18 - Gustas Malakauskas 15.48, Matas Varslavėnas - 16.05, 

antrieji kvalifikaciniai plaukimai po dviejų valandų atitinkamai.

 

Tiesioginę rezultatų  transliaciją galite stebėti  https://www.canoeicf.com/canoe-slalom-world-championships/ivrea-2018/rankings-results

 

 

 

Kipras Talačka ir Kamilė Petrauskaitė - jaunių čempionai individualiai, Matas Varslavėnas, Gustas Malakauskas ir Aurimas Kuodis - komandinėje 3xK1

LT jauniu CMP Kamile Petrquskaite 1024x683

Nuotraukoje Kamilė Petrauskaitė, foto Domanto Grigūno

 

Aukso medaliai atvirajame Lietuvos jaunių čempionate:

Jaunių čempionai K!V ir C!V - Kipras Talačka, K!M ir C!M - Kamilė Petrauskaitė

3 x K1 vyrų ekipažas Matas Varslavėnas, Gustas Malakauskas, Aurimas Kuodis

Sidbaro medaliai

K!V - Matas Varslavnėas, K!M + Aurimas Kuodis

K1M - Dominyka Abromavičiūtė, C!M + Enija Laksa iš Balduonės klubo

3 x K1 vyrų ekipažas Džiugas Zolubas, Aleksandras Midttun ir Augustas Lasys, 

3  K1 moterų ekipažas Bartė Žiliukaitė, Ingvilė Midttun, Veronika Šalaševičiūtė

Bronzos medaliai:

K!V - Aurimas Kuodisč C1V - latvis Elvis Filipovs, 

K1M - latvė Enija Laksa , C!M - Doinyka Abromavičiūtė

3xK1 vyrų - latviai

3 x K1 moterrų - Kamilė Grigonytė, Eglė Venterytė ir Gavija Grigonytė

 

Klubų organizuojamoje dešimties dienų stovykloje dalyvavo daugiau nei šimtas vaikų.

 

Puvočiuose komandos stovyklauja ir rengiasi jaunių ir vaikų čempionatui

 

 

Jaunių ir vaikų stovykloje Puvočiuose mokomi nauji vaikai 2018 06

Lietuvos baidarių slalomo komandos  treniruojasi ir rengiasi sekmadienį vyksiančiam jaunių ir vaikų čempionatui.

Stovykloje sprotininkai dešimt dienų mokosi irklavimo technikos , stiprėja fiziškai, žaidžia žaidimus  ir stovyklauja gyvendami palapinėse.

Stovykloje dalyvauja ir jauni vaikai iki šiol dar neplaukę baidairų slalomo baidarėmis.  Stovykloje mokytis plaukti baidrėmis

dar gali nauji  vaikai. 

Sekmandienį stovyklos vietoje  Puvočiuose prie Merkio vyks Lietuvos jaunių ir jaunučių čempionatas

 

 

 

 

 

Europos baidarių slalomo čempionato Prahoje rezultatai

Foto is Prahos Euorpos CMP

 

K1 baidarių klasėje vyrų grupėje:

Vilius Rasimavičius - 46 vieta 

Mantas Atmanavičius - 48 vieta 

Kipras Talačka - 51 vieta

 

K1 baidarių klasėje moterų grupėje

Kamilė Petrauskaitė - 42 vieta

 

Komandinėje rungtyje 3 x K1 Lietuvos komanda - 15-a.

 

 

LIETUVOS BAIDARIŲ SLALOMISTAI IŠVYKO Į EUROPOS ČEMPIONATĄ

LTU rinktinė Prahohe Mantas Atmanavičius Vilius Rasimavičius Egidijus Radavičius Kamilė Petrauskaitė Kipras Talačka

Nuotraukoje Lietuvos rinktinė Europos čempionate Prahoje. Iš dešinės: Kipras Talačka, Kamilė Petrauskaitė, treneris Egidijus Radavičius, Vilius Rasimavičius, Mantas Atmanavičius

 

Lietuvos baidarių slalomo rinkktinė išvyko į Europos baidarių slalomo čempionatą Prahoje, vyksiantį birželio 1 - 3 dienomis.

Rinktinė ruošėsi čempionatui gegužės pradžioje Prahos  kanale. 

Rinktinės sudėtyje keturi sportininkai:

Mantas Atmanavičius, Vilius Rasimavičius ir Kipras Talačka varžysis konkurencingiausioje K1 vyrų baidarių klasėje bei komandinėje 3 x K1 rungtyje

Kamilė Petrauskaitė varžysis K1 moterų baidarių klasėje

Organizatorių puslapis - http://www.slalomtroja.cz/en/

Tiesioginei transliacijai ir rezultatams bus nuoroda ICF puslapyje https://www.canoeicf.com/canoe-slalom-continental-championships/prague-troja-2018

 

BIRŽELIO ! D. STARTAI:ECA K1 startai birzelio 1

PIRMASIS KVALIFIKACINIS PLAUKIMAS  K1 VYRŲ BAIDARIŲ KLASĖJE:

65 MANTAS ATMANAVIČIUS 12:30

59 KIPRAS TALAČKA 12:36

54 VILIUS RASIMAVIČIUS 12:41

ANTRASIS KVALIFIKACINIS PLAUKIMAS NUO 14:14 VAL.

 

PIRMASIS KVALIFIKACINIS PLAUKIMAS  K1 MOTERŲ BAIDARIŲ KLASĖJE:

42 KAMILĖ PETRAUSKAITĖ 16:01

Startuos ir latviai Toms Karlivans ir Ritvars Celminšs

 

 

 

 

 

Vilniaus baidarių slalomo čempionato laimėtojai

Mantas Atmanavičius į sekančius vartus Vilniaus CMP 2018 1024x683

Mantas Atmanavičius laimėjo Lietuvos ir Vilniaus čempionatus net dvejose klasėje - K1 ir C1 vyrų

 

 ATVIROJO LIETUVOS BAIDARIŲ SLALOMO ČEMPIONATO LAIMĖTOJAI

K1 vyrų baidarių klasė

MANTAS ATMANAVIČIUS - suaugusiųjų amžiaus grupėje ČEMPIONAS  

SIMANTAS MAŽEIKIS - U23 amžiaus grupėje ČEMPIONAS 

                                      - suaugusiųjų amžiaus grupėje BRONZA

 KIPRAS TALAČKA - U23 amžiaus grupėje BRONZA

K1 moterų baidarių klasė

KAMILĖ PETRAUSKAITĖ - suaugusiųjų ir U23 amžiaus grupėje SIDABRAS

INGVILĖ MIDTTUN - suaugusiųjų ir U23 amžiaus grupėje BRONZA

C1 vyrų baidarių klasė

MANTAS ATMANAVIČIUS - suaugusiųjų amžiaus grupėje ČEMPIONAS 

C1 moterų baidarių klasė

KAMILĖ PETRAUSKAITĖ - suaugusiųjų , U23 amžiaus grupėje SIDARBAS 

 

3 X K1 mišri baidarių klasė

SIMANTAS MAŽEIKIS su Tomu Karlivanu ir Kasparu Pakersu -  ČEMPIONAS

AUGUSTAS PLATŪKIS, EDVINAS TURČINAVIČIUS IR ŠARŪNAS MICKEVIČIUS - SIDABRAS

JUSTINAS ŠNIOKA, KIPRAS TALAČKA su Emils Putinšs -  BRONZA

3 X C1 mišri baidarių klasė

SIMANTAS MAŽEIKIS, ARNOLDAS GOTTO, KIPRAS TALAČKA - SIDABRAS

BARTĖ ŽILIUKAITĖ, INGVILĖ MIDTTUN, VERONIKA ŠALAŠEVIČIŪTĖ - BRONZA

 

 

 ATVIROJO VILNIAUS BAIDARIŲ SLALOMO ČEMPIONATO LAIMĖTOJAI

K1 vyrų baidarių klasė

MANTAS ATMANAVIČIUS - suaugusiųjų amžiaus grupėje ČEMPIONAS

KIPRAS TALAČKA - U18  amžiaus grupėje ČEMPIONAS

                               - U16  amžiaus grupėje ČEMPIONAS

VĖJAS PRANSKŪNAS - U14  amžiaus grupėje BRONZA

K1 moterų baidarių klasė

KAMILĖ PETRAUSKAITĖ - suaugusiųjų , U18 ir U16 amžiaus grupėje ČEMPIONĖ

INGVILĖ MIDTTUN - uaugusiųjų , U18 ir U16 amžiaus grupėje BRONZA

C1 vyrų baidarių klasė

MANTAS ATMANAVIČIUS - suaugusiųjų amžiaus grupėje ČEMPIONAS

KIPRAS TALAČKA - U16 amžiaus grupėje SIDABRAS

C1 moterų baidarių klasė

BARTĖ ŽILIUKIATĖ - uaugusiųjų , U18 ir U16 amžiaus grupėje SIDABRAS