Skip to main content

ICF ir ECA 2020 m. varžybų kalendoriaus pakitimai

Svarbi informacija! Apačioje pateiktoje nuorodoje galite rasti informaciją apie Tarptautinės BKI irklavimo federacijos (ICF) 2020 metų varžybų kalendoriuje padarytus pakeitimus (balandžio 8 d. informacija).
Naujienos trumpai: Sprinto pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatas (Vokietija) - atšaukiamas. Pasaulio Sprito neolimpinių rungčių čempionatas (Vengrija) - nukeliamas į rugsėjo mėnesį - galutinis sprendimas gegužės 15 d.;
Pasaulio Slalomo jaunių ir jaunimo čempionatas (Slovenijjoje) - keliamas į Rugsėjį, galutinis sprendimas balandžio 30 d.;
Pasaulio Kanupolo čempionatas (Italija) - perkeltas į 2021 m. pavasarį;
Visos Europos BKI asociacijos varžybos (ECA) perkeliamos į rugpjūčio - rugsėjo mėnesius.

ICF informacija yra ČIA.

2019 Baltic cup regata Latvijoje

Šį savaitgalį Limbažyje (Latvija) vyksta Baltic  cup regata. Joje startuoja ir Lietuvos jaunimo, jaunių ir jaunučių rinktinės.

Regatos LIVE rezultatus galite sekti mūsų svetainės rezultatų skiltyje.

2019 m. Europos jaunių ir U23 čempionatas, Vadimas Korobovas čempionas! Kiti lietuvių rezultatai.

korocemp

Vakar Račicėje (Čekija) pasibaigiusiame Europos jaunių ir U23 čempionate lietuviai užėmė tokias vietas:

Vadimas Korobovas C-1 1000 U23 rungtyje tapo Europos čempionu.

Gabrielė Čerepokaitė C-1 200 U18 A finale užėmė šeštą vietą.

Ieva Vaitiekūnaitė K-1 200 U23 B finale - antra, galutinė 11 vieta.

Gintarė Pališauskaitė K-1 500 U18 B finale - trečia, galutinė 12 vieta.

Gintarė Pališauskaitė K-1 200 U18 B finale - septinta, galutinė 16 vieta.

Dominykas Pažėra (C-1 1000 m, U18) pusfinalyje finišavo šeštas. Galutinė 12 vieta.

Tomas Liaudinskas K-1 200 U18 B finale - ketvirtas, galutinė 13 vieta.

Heraldas Kairys ir Rytis Sakalauskas (K-2 1000 m, U18) pusfinalyje finišavo 9-ti. Galutinė 20-ta vieta.

Evelina Serafinaitė C-1 200 U23 atrankiniame plaukime užėmė devintą vietą, galutinė 17 vieta.C-2 1000 m U18 Artūras Golovač ir Mantas Gadeikis atrankiame plaukime buvo diskvalifikuoti.

Gintarė Pališauskaitė liko per žingsnį nuo Europos U18 A finalo

gin

Šiandien Račicoje (Čekija) toliau vyksta Europos jaunių ir U23 čempionatas.
Per žingsnįnuo finalo buvo baidarininkė Gintarė Pališauskaitė , ji pusfinaliniame (K-1 500 m, U18) plaukime finišavo ketvirta ir pateko į B finalą. Gintarės pasiektas laikas - 1 min 59. 160 sek. yra geriausias tarp Lietuvos merginų per pastaruosius 30 metų!
Heraldas Kairys ir Rytis Sakalauskas (K-2 1000 m, U18) pusfinalyje finišavo 9-ti.Jiems varžybos jau pasibaigė. Galutinė 20-ta vieta.

Vadimas Korobovas pateko į Europos U23 čempionato A finalą!

Šiandien Račicėje (Čekija) prasidėjo Europos jaunių ir U23 čempionatas. Jame dalyvauja ir 12 Lietuvos BKI jaunių ir U23 rinktinės sportininkų.

Šiandien vykusiame C-1 1000 m U23  (19 dalyvių) atrankiniame plaukime  Vadimas Korobovas finišavo pirmas ir su geriausiu laiku pateko į A finalą!

C-1 1000 m U18 (18 dalyvių) atrankiniame plaukime Dominykas Pažėra - penktas, pateko į pusfinalį.

K-2 1000 m U18 (22 įgulos) Heraldas Kairys ir Rytis Sakalauskas atrankiniame šešti, pateko į pusfinalį.

C-2 1000 m U18 Artūras Golovač ir Mantas Gadeikis atrankiame plaukime buvo diskvalifikuoti.

K-1 500 m U18 (21 dalyvė) Gintarė Pališauskaitė atrankiniame plaukime finišavo trečia, pateko į pusfinalį.

Visus čempionato rezultatus galite sekti ČIA.

LIVE TRANSLIACIJA YOUTUBE.COM KANALU YRA ČIA.