Lietuvos jaunių ir vaikų čempionatas bei Taurės II etapas Puvočiuose

P1570288_800x600.jpg

Nuotrauka organizatorių

 ŠĮ   ŠEŠTADIENĮ , BIRŽELIO 25 ,  VYKS JAUNIŲ IR VAIKŲ BAIDARIŲ SLALOMO ČEMPIONATAS.

VIETA: PUVOČIAI

STARTAS : `11 VAL.

VARŽYBOS GYVAI: https://results.racegorilla.com/2874/results

 ŠĮ   SEKMADIENĮ , BIRŽELIO 26 ,  VYKS LIETUVOS TAURĖS II ETAPO VARŽYBOS.

VIETA: PUVOČIAI

STARTAS : `11 VAL.

VARŽYBOS GYVAI:  https://results.racegorilla.com/2875/results

Vilius Rasimavičius - Lietuvos čempionas K1M, Aurimas Kuodis - C1M

 

Vilius Rasimavicius Grigiskese LTU CMP 2022

Nuotrauka fotografo Aleksandro Savickio

Šiandien paaiškėjo Lietuvos čempionai vienviečių baidarių ir kanojų klasėse:

K1M suaugusiųjų - I Vilnius Rasimavičius, II - Vėjas Pranskūnas,  III - Augustas Platūkis

K1W suaugusiųjų - I Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova, II - Kornelija Gelažiūtė, III - Ingvild Middtun

C!M suaugusiųjų - I Aurimas Kuodis, II Rimantas Pumputis, III Mantas Atmanavičius

C1W suaugusi7j7 - I Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova, II Kornelija Gelažiūtė

 

Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo taurės I etapo rezultatai

                                   Aurimas Kuodis su kanoja 1024x684

|Nuotrauka organizatorių:  LT TAURES I etapo C1M laimėtojas Aurimas Kuodis

 

Pirmosiose atviros LT taurės varžybose dalyvavo Lietuvos ir Latvijos sportininkai.  Latvijos sportininkai sudarė rimtą konkurenciją ir laimėjo kelis medalius.

K!M taurės I etapo laimėtojas  - Ritvars Celminšs

K!M taurės I etapo antros vietos laimėtojas - Vilius Rasimavičius atsiliko vos 0,23 sekundės

K!M taurės I etapo trečios vietos laimėtojas - Kipras Talačka

C!M taurės I etapo laimėtojas  - Aurimas Kuodis

C!M taurės I etapo antros vietos laimėtojas - Rimantas Pumputis

C!M taurės I etapo trečios vietos laimėtojas - Visvaldas Pumputis

K!W taurės I etapo laimėtojas  - Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova

K!W taurės I etapo antros vietos laimėtojas - Ingvilė Middtun

K!W taurės I etapo trečios vietos laimėtojas - Liudvika Kubiliūtė

 Visi rezultatai RaceGorrila puslapyje

Balandžio  23-24 dienomis vyks Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatas Grigiiškėse su Extreme slalomo rungtimi.

Kviečiame 

 

Lietuvos baidarių slalomo rinktinė išvyksta į Pasaulio baidarių slalomo čempionatą Bratislavoje rugsėjo 22-26

 

PČ 2016 Vilius Rasimavičius starte Medium

Nuotraukoje Vilius Rasimavičius

 

Lietuvos baidarių slalomo rinktinė antradienį išvyksta į Pasaulio baidairų slalomo čempionatą Bratislavoje. 

Rinktinės sudėtyje: Vilius Rasimavičius,  Gustas Malakauskas, Rimantas Pumputis, Vėjas Pranskūnas,  Aurimas Kuodis , Veronika Šalaševičiūtė - Turbinova

Vieną savaitę iki varžybų vyks pasiruošimas varžyboms Bratislavos kanalo trasoje. 

 Varžybų startai:  https://www.canoeicf.com/canoe-slalom-world-championships/bratislava-2021/schedule 

Vėjas Pranskūnas pasirodė geriausiai pasaulio jaunių ir U23 čempionate

Vėjas Pranskūnas Europos U23 ir U18 čempionate Solkane 20210819 1024x461

Nuotraukoje Vėjas Pranskūnas, foto Sauliaus Mažeikio

 

Europos jaunių ir U23 baidarių slalomo čempionate užimtos vietos

K1M  jaunių grupėje :

Vėjas Pranskūnas - 47-oji vieta 

Rimantas Pumputis - 49-oji vieta

Gustas Malakauskas - 51-oji vieta

Komandiniame  jaunių plaukime 3 x K1 Lietuvos rinktinė užėmė 14-ą vietą aplenkdama keturių šalių ekipas, tame tarpe ir lenkus.

K1M U23 grupėje geriausiai sekėsi  šalia finišavusiems Irmantui Dumbliauskui ir Augustui Drazdui, atitinkamai 49-oji ir 50-oji vietos.

Komandiniame  U23 plaukime 3 x K1 Lietuvos rinktinė užėmė 16-ą vietą aplenkdama dviejų šalių ekipas. 

Moterų jaunių K1M grupėje Veronika -Šalaševičiūtė Trubinova užėmė 48-ą vietą, Ingvilė Midttun - 52-ą.